Uzavřené skupinky hráčů
Osamělý hráč
Firemní akce
Chcete si zahrát paintball, ale nikdo s Vámi nechce jít? Pro Vás jsou určeny "Otevřené hry". Zaregistrujte se u nás do katalogu volných hráčů a bedete dostávat pozvánky na tyto hry.
Chcete si příjít zahrát paintball s kamarády? Stačí zavolet a v domluveném termínu budou naše hřiště připraveny jen pro Vás i s výstrojí pro každého hráče
Po dohodě zajistíme i občerstvení nebo zajistíme ubytování.
Paintball zlepšuje schopnosti týmové spolupráce a učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu je důležité, abyste důvěřovali svým spoluhráčům, a zároveň dělali všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na vás. Právě proto se paintball stal velmi vyhledávanou sportovní aktivitou, zvláště mezi firemními kolektivy. Paintball patří mezi tzv. teambuildingové aktivity, u kterých je zaručena zábava od začátku až do konce - zažijete napětí, dobrodružství i adrenalin a rozhodně si ze hry odvezete spoustu skvělých zážitků. Zapomeňte na hry a úkoly, které každý plní jenom z povinnosti, paintball vás opravdu chytne!

Vytvoříme Vám akci na klíč přesně dle Vašich požadavků na našem hřišti v Kladně anebo přijedeme za vámi a to kamkokoliv v ČR a na Slovensku.

Cenové nabídky se řeší zcela individuálně podle Vašich požadavků a přání. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.